Kirglik Avastaja Jaanika

Tere,
Mina olen Jaanika ja minu kirg on Mulgimaa - mulle meeldib mulkide (aja)lugu, mind inspireerivad siin elavad inimesed ja looduskaunid kohad.

Minu jaoks on see maa üks lõputu seiklus. Siin on mõisaid, häärbereid, talusid, iluaedu, losse, matkaradu, ettevõtjaid,küla kogukondi ja inimesed, kelle lood muudavad need kohad elavateks.

Kirglik Avastaja pakub rännakuid iseendasse ja Mulgimaale. Mulle meeldivad inimesed ja nende teekonnad. Ma usaldan inimesi, mulle meeldib neid avastada ja seeläbi avastan veel rohkem iseennast. Ma naudin vestlusi inimestega, kes jagavad oma kirge, kes elavad seda OMA elu, mis toidab neid just nii, nagu nad ise tahavad.

40000+

Kilomeetrit avastatud

1500+

Külalist võõrustatud

70+

Rõõmsat ettevõtet

Kirgliku Avastaja sotsiaalmeedia kajastusi

Meile meeldib, kui teile meeldib

Avastajate tagasiside

“Jaanika kokkupandud reisikava on väga mitmekülgne. Lisaks on tal iga paigaga jutustada oma lugu. Jaanika on inimeste inimene, teda huvitab, millega tema kūlalised tegelevad ja mida Viljandimaalt kaasa võetakse.”


Külli Volmer

Harju Ettevõtlus- ja Arenduskeskus

“Jaanika! Tänan sind nii vahva päeva eest. Tore oli näha oma inimeste emotsioone ja rõõmsaid nägusid ja tänulikkust. Kõik paigad mida külastasime olid eriilmelised ja huvitavad. Aitäh, selle põneva teekonna ja nende inimeste eest!”

Angelika Toom

Raudnaela Kõrts

Meie kliendid

Seltskonnad, kes on meile usaldanud oma vaba aja

Raplamaa Partnerluskogu
Järvamaa Arenduskeskus
Lääne-Viru Areenduskeskus
Viljandi Vald
Kodutütred
Noored Kotkad

Küsi pakkumist

Soovid avastama minna just seda, mis võiks Sinu seltsilistele meeldida?

Saada päring ja korraldame ära.

SAADA PÄRING